BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Aktualitet

VIDEO/ Po shoqërohej drejt komisariatit, Aleks Visha sfidon policinë e shtetit, ja veprimi që bën ndaj efektivëve

VIDEO/ Po shoqërohej drejt komisariatit, Aleks Visha sfidon policinë e

Aleks Visha, dhe Kleviol Ahmeti janë dy të rinjtë që u bënë viralë me videon, ku ecnin me shpejtësi marramendëse në tunelin e Kalimashit, ndërsa rrezikuan të përplaseshin edhe me një automjet para tyre.

Konkretisht ata lëviznin me një mjet tip “Ferrari” me 305 kilometra në orë. Për lëvizjen me shpejtësi policia njoftoi mbrëmjen e sotme se ka shoqëruar Aleks Vishën dhe e ka gjobitur atë me 100.000 lekë të reja.

Por një orë para se policia të dilte me njoftim zyrtar, Visha i bënte karshillëk një efektivi policie duke lëvizur me makinë.

Ai ka publikuar një video në rrjetin social "TikTok", ku shihet duke pirë cigare, duke kënduar dhe duke filmuar veten me telefon në timon.

Visha tregon motorin e policisë që ecën para tij dhe më pas kthen kamerën nga vetja.

Pavarësisht se në videon e parë ku ishte me shpejtësi shihej se për pak pësoi aksident, i riu duket se nuk ka "vënë mend".

Përkundrazi, ai na shfaqet sërish duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor, madje kësaj radhe duke i bërë karshillëk policisë.

Më të lexuarat