BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Bota

E pazakontë/ Fallxhorja i zhvat 150 mijë euro 50-vjeçares duke e mashtruar për t'i larguar magjitë

E pazakontë/ Fallxhorja i zhvat 150 mijë euro 50-vjeçares duke

Një ngjarje e pazakontë raportohet të ketë ndodhur në Greqi, ku një fallxhore, i ka marrë një gruaje rreth 150 mijë euro me pretendimin se do ti hiqte magjinë e zezë që e kishte pushtuar.

Media vendese shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Prevezë, ku së bashku me burrin e saj fallxhorja e ka bindur 50-vjeçaren se mund t’i zgjidhin magjitë që dyshohet se të huajt i kishin bërë asaj dhe familjes së saj. Dhe në këmbim i kanë marrë bizhuteri me vlerë dhe shuma të majme parash.

Sipas raportimeve përgjatë një viti burrë dhe grua i kanë marrë 50-vjeçares nëpëmjet mashtirimit shumën totale të parave prej 150.000 euro dhe bizhuteri në vlerë prej 40.000 euro.

Mësohet se pas denoncimit të 50-vjeçares fallxhorja me burrin e saj janë shoqëruar në polici për veprime të mëtjeshme proceduriale.