BREAKING NEWS

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës? Karamuço 'zbërthen' momentin e sulmit nga 31-vjeçari

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës?
x
BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x

Bota

‘Europa duhet të mësojë të vërtetën’, Rusia akuza të forta SHBA-së dhe i vë 'ultimatum' Biden-it: Është i detyruar të përgjigjet!

‘Europa duhet të mësojë të vërtetën’,

Rusia është akuzuar nga europianët se po e përdor gazin natyror si një armë kundër Perëndimit. Klima mes Rusisë dhe Perëndimit në lidhje me Nord Stream vijon të jetë konfliktuale.

Rusia ka hedhur akuza ndaj SHBA, ndërsa ka theksuar se presidenti i SHBA Joe Biden duhet të përgjigjet dhe të tregojë nëse Shtetet e Bashkuara të Amerikës qëndrojnë pa rrjedhjeve të gazsjellësit Nord Stream në Detin Baltik.

“Presidenti amerikan është i detyruar t’i përgjigjet pyetjes nëse Shtetet e Bashkuara e zbatuan kërcënimin e tyre,” tha zëdhënësja diplomatike ruse Maria Zakharova.

Nga ana e saj Rusia tha se presidenti amerikan duhet të mbajë përgjegjësi për fjalët e tij duke u shprehur: “Europa duhet të mësojë të vërtetën”.