BREAKING NEWS

"Kemi dëgjuar që ka pasur..."/ Tragjedia në Gramsh, flasin fqinjët: Ishte tip i qetë, ja ku ka punuar

"Kemi dëgjuar që ka pasur..."/ Tragjedia në Gramsh,
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Ministria bën njoftimin e rëndësishëm për qytetarët, zbardhen detajet e fundit

Çfarë ndodhi? Ministria bën njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju, qeshni!

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju,
x
BREAKING NEWS

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që 'Rithemelimi' dërgoi në KQZ (FOTO)

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që
x
BREAKING NEWS

"Bëri spastrimin etnik më të madh të të gjitha kohërave", Berisha ka 'dy fjalë' për Ramën: Nuk guxon të bëjë regjistrimin e popullsisë

"Bëri spastrimin etnik më të madh të të gjitha
x
BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x

Gossip

Bashkëpunimet e tyre kanë bërë "namin" e rrjetit, por çfarë po "gatuhet" tashmë nga Noizy dhe Rozana Radi

Bashkëpunimet e tyre kanë bërë "namin" e rrjetit,

Rozana Radi dhe Noizy janë dy bashkëpunëtorë të vjetër në muzikë, e madje debutimi i parë i Noizy-t, pas ardhjes së tij në Shqipëri ishte me Rozin. 

Besoj shumë nga ju e mbani mend hitin e njohur "Mr yesterday"; "Fly", që janë kënduar pafund nga rinia shqiptare 12 vite më parë, por që ritmet e këtyre këngëve këndohej po njëlloj edhe në clubet shqiptare sot. 

Së fundmi Rozi dhe Noizy kanë publikuar disa foto ku shfaqen së bashku kokë më kokë. Prej kohësh në fakt u është kërkuar një bashkëpunim, për të rikujtuar kohët e vjetra dhe për të sjellë pak nostalgji në muzikën shqiptare. 

Se çfarë është folur konktretisht ende nuk dihet, por shtrëngimi miqësor i duarve, mbase është një sinjal për rikthimin e fuqishëm të kësaj dyshe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????????????????????? ???????????????? ???? (@rozana_radi)