BREAKING NEWS

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se shkolla

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se
x
BREAKING NEWS

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...", Karamuço zbulon metodat e reja që po përdorin trafikantët

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...",
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri Kim-Damian Gjiknurit? Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri
x
BREAKING NEWS

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë dhe zbardh prapaskenat: Konfrontimi me amerikanët në hotel

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare Penale

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare
x
BREAKING NEWS

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja, si u zbulua lidhja e kryebashkiakut të Bulqizës me biznesmenin që i dha tenderin

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të PS-së: Ju rrëfej takimet në tunel

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të
x
BREAKING NEWS

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe rrëfen kërcënimin e Vuçiç

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe
x

Bota

Çfarë pritet të ndodhë sot? Vladimir Putin njofton ngjarjen e rëndësishme për Rusinë

Çfarë pritet të ndodhë sot? Vladimir Putin njofton

Presidenti rus Vladimir Putin do të takohet të mërkurën me zyrtarë të lartë të Ministrisë së Mbrojtjes, në të cilin pritet të shpallë synimet ushtarake për vitin 2023, por edhe të vlerësojë ecurinë e operacionit special ushtarak në Ukrainë.

“Më 21 dhjetor, presidenti rus Vladimir Putin do të zhvillojë një takim me zyrtarë të Ministrisë ruse të Mbrojtjes.

Aty do të përmblidhet puna e forcave të armatosura ruse në vitin 2022 dhe do të përcaktohen detyrat për vitin e ardhshëm”, thuhet në një deklaratë të Kremlinit.

Në takim do të jetë ministri i Mbrojtjes i vendit, Sergei Shoigu, i cili pritet të raportojë për ecurinë e operacionit ushtarak në Ukrainë si dhe rezultatet e aktiviteteve ndërkombëtare të ministrisë.