BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Bota

Ngjarje si në filma horror/ Burri hyn në supermarket dhe sulmon me sëpatë 3 persona, dyshohet se...

Ngjarje si në filma horror/ Burri hyn në supermarket dhe sulmon me

Panik në një supermarket në Francë. Tre persona janë plagosur në qytetin e Zemonit i cili ndodhet në Francën veriore.

Një person i paidentifikuar ende ka hyrë brenda ambienteve të supermarketit dhe ka sulmuar me sëpatë tre persona.

Mediat lokale bëjnë gjithashtu me dije se dy prej tyre janë plagosur rëndë ndërsa një tjetër ka pësuar lëndime dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Të njejtat burime gjithashtu bëjnë me dije se, pas sulmit, burri ka tentuar të vrasë veten duke goditur veten me sëpatë.

Ai është dërguar në gjendje të rëndë në spital. Nuk dihet ende nëse agresori kishte probleme të shëndetit mendor. Ndërsa nuk ka ende informacione për motivin e sulmit.