BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Bota

Putin urdhëron ndryshime në marinën ruse, miraton emrat e tre drejtuesve të rinj

Putin urdhëron ndryshime në marinën ruse, miraton emrat e tre

Marina ruse po i nënshtrohet ndryshimeve të mëdha në pozicionet komanduese, me një komandant të ri të përgjithshëm dhe dy komandantët kryesorë të flotës të prezantuar nga Ministri i Mbrojtjes Sergey Shoigu të martën.

Admirali Aleksandr Moiseev, një oficer detar dhe një ish-komandant i Flotës Veriore u emërua nga Presidenti rus Vladimir Putin për të udhëhequr forcat detare të vendit.

Zëvendës-admirali Konstantin Kabantsov, zëvendësi i Moiseev, tani do ta zëvendësojë atë në krye të Flotës Veriore, ndërsa zëvendës-admirali Sergey Pinchuk do të marrë përsipër flotën ruse të Detit të Zi, tha Ministria e Mbrojtjes në një deklaratë të martën, duke cituar një dekret të nënshkruar nga Putini.

Shoigu përgëzoi oficerët e marinës për promovimet e tyre, duke u shprehur se ata “do të përmbushin detyrat e parashtruara nga Komandanti i Përgjithshëm, Ministria e Mbrojtjes dhe kombi”, siç thuhet në deklaratë.