BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Bota

VIDEO/ Panik në bordin e një avioni, plas sherri mes dy familjeve, njëra prej femrave mbetet topless

VIDEO/ Panik në bordin e një avioni, plas sherri mes dy familjeve,

Një kaos u shkaktua në një fluturim për në Brazil, me një përleshje të egër mes shumë grave, të cilat goditën njëra-tjetrën ndërsa pasagjerët e tjerë shikonin të hutuar.

Skenat kaotike janë shkaktuar në një fluturim të Gol Airlines, dje të enjten (2/2). Përleshja shpërtheu ndërsa pasagjerët po prisnin të niseshin nga Aeroporti Ndërkombëtar i Salvadorit në Bahia me destinacion aeroportin Sao Paulo-Congonias në Brazil. Sipas informacioneve, në përleshje janë përfshirë 12 deri në 15 gra. Madje stjuardesat u gjendën në mes të sherrit, në përpjekje për t’i ndarë.

Përleshja thuhet se shpërtheu mes dy familjeve pasi një nënë pyeti një pasagjer tjetër nëse mund të ndërronte vendet me fëmijën e saj, i cili ka nevoja të veçanta. Por kur kërkesa e nënës u refuzua, ajo u zemërua dhe filloi të sulmonte pasagjerin tjetër, sipas mediave lokale.

Video tregon se sherri u përshkallëzua shpejt dhe përfundoi në një përleshje masive mes një grupi grash.

Në video shihet një grua me flokë kaçurrela duke tentuar të kërcejë mbi sedilje për të arritur një pasagjer tjetër. Por ajo frenohet nga një stjuardes mashkull dhe brenda pak sekondash, një tjetër pasagjere që bërtet vrapon drejt gruas dhe fillon t’i tërheqë flokët dhe ta godasë në mënyrë të përsëritur.

Një grua tjetër, e cila kishte veshur një bluzë të bardhë, shihet duke i tërhequr flokët kaçurrela. Mirëpo, gjatë përleshjes, i është shkëputur pjesa e sipërme dhe ajo ka mbetur topless në korridor, duke vënë duart në gjoks për ta mbuluar.

Ekuipazhi përfundimisht arriti të vinte nën kontroll grupin dhe 15 pasagjerë u shoqëruan nga avioni i cili u nis për në destinacionin e tij pas gati dy orësh vonesë.

Gol Airlines tha më vonë në një deklaratë: “Skena në videon që bën xhiron e rrjeteve sociale ndodhi përpara nisjes së fluturimit G3 1659 këtë të enjte nga El Salvador (SSA) për në Kongole (CGH), në Sao Paulo. Personat e përfshirë në skenat e agresionit kanë zbritur dhe nuk kanë vazhduar rrugëtimin. Ne dënojmë çdo akt dhune dhe theksojmë se veprimet e ndërmarra nga ekuipazhi u bënë duke pasur parasysh sigurinë, prioriteti numër një i Golit”.