BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Gossip

“Amnistimi i të korruptuarve”, gazetari i njohur zbulon detajet: Denoncimi i tentativës erdhi nga vetë mazhoranca, PS në luftë me...

“Amnistimi i të korruptuarve”, gazetari i njohur zbulon

Gazetari Bledian Koka i ftuar në studion  televizive komentoi debatin mbi draftin e mazhorancës në lidhje me Amnistinë Penale.

“Denoncimi se përmes këtij projektligji po kërkohej të amnistoheshin persona të dënuar për korrupsion në fakt nuk erdhi nga opozita, por denoncimi erdhi nga brenda mazhorancës dhe u bë publik në mediat që njihen se janë afër saj.

Pra ishin ato që e ngritën si një furtunë në një gotë uji dhe fillimisht në fakt e pashë këtë si një tentativë për të zhbërë protestën e opozitës.

Por në fakt dukej se kishte një plan, por segmente brenda mazhorancës për ta kamufluar se nuk po e bënin ata dhe fakti tregoi se propozimi u bë nga deputeti më i ri i mazhorancës, Plarent Ndreca.

Por ajo që kuptoj unë është se nga mënyra se si u bë, socialistët vetë duket se diçka po ndodh mes tyre.

Por realisht nga mënyra se si është denoncuar kjo tentativë për të ndryshuar amnistinë më duket më shumë si një luftë nga brenda mazhorancës”, theksoi gazetari Bledian Koka.