BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash

DASHI

Dita është paksa e veçantë ndaj bëni kujdes sepse do të ndiheni të ndarë mes dy gjendjeve shpirtërore, dëshirës për të bërë gjëra dhe agjitacionit. Në punë, megjithatë, ka një lajm të mirë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 22 shkurt 2024), dëshira për të çuar përpara projektet tuaja është e fortë, prandaj ecni përpara me këtë vendosmëri. Vetëm disa detaje mbi kontratat ose metodat e bashkëpunimit do të duhet të rishikohen. Dashuria është gjithashtu e mirë.

BINJAKËT

Ka një konfuzion dhe paqëndrueshmëri në dashuri. Në planin e punës, kthesa e vërtetë do të vijë në fillim të muajit mars, me vendimet që duhen marrë dhe ndryshime të mëdha. Jini gati, por vlerësoni të mirat dhe të këqijat përpara se të bëni ndryshime shumë të mëdha.

GAFORRJA

Jeni mjaft i shqetësuar por mos u shqetëso më tepër. Është vetëm një moment që kalon. Mos e derdhni zemërimin tuaj të brendshëm, në jetën tuaj private, por përdorni atë për të dhënë më shumë në punë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 22 shkurt 2024), ndiheni më pak vendimtar se zakonisht, ndaj nëse nuk dini saktësisht se si të vazhdoni në dashuri apo në punë, dëgjoni njëherë këshillat e të tjerëve. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

VIRGJËRESHA

Dëshironi ndryshime në dashuri, sepse diçka nuk po funksionon, por ju po kërkoni rrënjën e problemit për ta zgjidhur atë. Në punë gjithçka po shkon mirë. Kini kujdes të mos kafshoni më shumë se sa mund të përtypni dhe të merrni vendime të nxituara ose të menduara keq. Do të zhgënjeheni.

PESHORJA

Kjo është koha e duhur për t'u kujdesur më mirë për miqtë tuaj, por edhe për dashurinë. Organizoni diçka të bukur me njerëzit më të afërt dhe mos mendoni vetëm për punën. Ju duhet të mësoni të kultivoni dashuri, nuk ka vetëm fitim.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 22 shkurt 2024), në këtë ditë do të ishte më mirë të mos nxitohesh si në dashuri, ashtu edhe në punë. Ju ndjeni nevojën për të përjetuar emocione të forta por është më mirë të mos e teproni.

SHIGJETARI

Mund të jeni viktimë e kritikave të ndryshme, ndaj qëndroni larg njerëzve negativë dhe kërkoni të bukurën në gjërat që keni. Nëse ka pasur një debat në dashuri, do të zgjidhet. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses.

BRICJAPI

Qielli  flet për dhurata dhe emocione të bukura. Shijojini të gjitha. Në punë duhet të jeni pak më të kujdesshëm, sidomos me fjalët. Rrezikoni të thoni disa fjalë shumë dhe më pas të pendoheni. Numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 22 shkurt 2024), ju pret një ditë shumë e bukur për ndjenjat. Në nivel pune jeni të kënaqur me atë që po bëni, kështu që vazhdoni.

PESHQIT

Është më mirë të tregoheni të kujdesshëm në dashuri. Jeni duke punuar shumë në punë dhe ndoshta e keni lënë pak pas dore dashurinë. Mundohuni ta kompensoni duke organizuar diçka të këndshme gjatë fundjavës. Ndoshta një udhëtim apo një surprizë e bukur për t'i organizuar partnerit tuaj.