BREAKING NEWS

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Flamur Noka, Genc Ruli dhe Ridvan Bode janë futur në “listën e zezë” të SHBA, ja çfarë po përgatitin amerikanët

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta,
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e opozitës janë të trembur nga SPAK, Partia Socialiste është ndarë në fraksione, ja plani i Ramës për të ‘bllokuar’ emrin e zëvendësuesit të tij, ju tregoj se çfarë po ndodh brenda selisë rozë...

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e
x
BREAKING NEWS

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë të UDB në Shkodër, infiltrimi i ish-spiunëve në PD e Sali Berishës, bazat ku u stërviten dhe urdhrat e fshehta që merrnin nga qeveria fashiste e Beogradit, studiuesi i ish-komunizmit për artin dhe muzik...

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë
x
BREAKING NEWS

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin përplasjet dhe sherret, besimtarët tentojnë të përzënë myftiun e Tiranës në xhaminë “Dine Hoxha”, në rrezik edhe Bujar Spahiu, zbardhen kërcënimet me jetë për drejtuesin e Komunitetit Mysliman...

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin
x
BREAKING NEWS

Ish-drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës Elisabeta Imeraj flet hapur, nga dënimi i Sali Berishës, burgosja e Fredi Belerit, te arratisja e Arben Ahmetajt dhe hetimet e SPAK ndaj Ilir Beqajt, ja çfarë pritet të ndodhë me dosjet “përvëluese”

Ish-drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës Elisabeta Imeraj flet
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa zbardh prapaskenat e forta nga 20 shkurti i vitit 1991: Ja plani i Ramiz Alisë për të rrëzuar bustin e Enver Hoxhës, si i liruan në fshehtësi bulonat, infiltrimi i Berishës dhe roli i Hekuran Isait, shumica e studentëve të dhjetorit ’90 ...

Muharrem Xhafa zbardh prapaskenat e forta nga 20 shkurti i vitit 1991: Ja plani
x
BREAKING NEWS

Njeriu i vetëm që filmoi pamjet e rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës rrëfen të pathënat: Ja çfarë ndodhi më 20 shkurt 1991, nga telefonata alarmante e Adil Çarçanit për zhdukjen e videos, roli i Sali Berishës, Ramizit, Nexhmijes, infiltrimi i sigurimsa...

Njeriu i vetëm që filmoi pamjet e rrëzimit të bustit të
x
BREAKING NEWS

Arben Ahmetaj e akuzoi se fshihet pas inceneratorit të Tiranës, kryebashkiaku Erion Veliaj reagon për herë të parë dhe tregon si qëndron e vërteta, i cilëson sulmet e tij shpifje dhe i kërkon të bëhet burrë e të përballet me drejtësinë

Arben Ahmetaj e akuzoi se fshihet pas inceneratorit të Tiranës,
x

Gossip

“BBV3″ pritet të nisë në Janar, zbulohen disa nga emrat e rinj, ja kush mund të bëhet pjesë e spektaklit

“BBV3″ pritet të nisë në Janar, zbulohen disa nga

Në një kohë kur për “Big Brother Vip Albania” ka nisur të aludohet për datën e janarit, të gjithë kanë filluar të lakojnë emrat e konkurrentëve të mundshëm të këtij edicioni. Deri tani kanë qenë të shumtë emrat e personazheve VIP, të cilët janë pëmendur si konkurrentë potencialë në garë, por ende nuk është konfirmuar asgjë nga produksioni dhe, me sa duket, edhe për pak javë, këto dyshime të tilla do mbeten.

Të ftuar së fundmi në “Shqipëria Live”, Monika Lubonja, Andi Vrapi dhe Liesa Haxhiasllani përmendën disa emra të përfolur që mund të bëhen pjesë e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”.

Përveç Romeo Veshajt, Roza Latit dhe Meriton Mjekiqit, të cilët janë lakuar më së shumti, mendohet de edhe Ina Kollcaku, Sardi Strugaj apo Adelina Tahiri mund të jenë pjesë e show-t të njohur televiziv. Sipas tyre, shanset që Romeo Veshaj do të jetë pjesë e këtij sezoni të “BBV janë të larta edhe për faktin se emisioni që ai moderon bashkë me vëllain, Donald Veshaj, përfundon sezonin për këtë vit në dhjetor, pormund të ketë edhe një histori dashurie me ndonjë prej banoreve.

Gjithashtu, edhe Olsi Bylyku dhe ish-partnerja e tij, Egli Tako janë përmendur që mund të jenë pjesë e BBV, por nuk dihet ende cili. Mund të jenë edhe të dy?