BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

Bëri sikur do ikte nga shtëpia, Arbri shpërthen në kritika ndaj Ledjonës: Përdore vajzën tënde për një skemë, çfarë aktorësh

Bëri sikur do ikte nga shtëpia, Arbri shpërthen në kritika

Mbrëmjen e sotme në Big Brother VIP u përmend edhe loja që Ledjona bëri sikur do dilte nga shtëpia pas lajmeve që lexoi.

Por loja që ajo bëri duket se iu kthye në boomerang, pasi u kritikua nga pothuajse të gjithë.

Egla e shokuar me videon që pa në prime tha: Më vjen keq që këto femra rrisin fëmijët tanë, të ardhmen tonë

Pjesë nga biseda:

Ledjona: Ka qenë një javë e ngarkuar për mua, më duhet një vetë kontroll sepse jam ngarkuar. Erdhi më tha për lajmet që panë që ke dalë keq ke dalë keq. Unë e di si luhet me titujt jashtë.  Kam marr konfirmimin nga Meritonit për të qëndruar, ndërsa Eglen e kam pyetur a je bërë pishman për ofendimet dhe më ka thënë ‘jo’.

Egla: Kurrë për femra si ty.

Ledjoni: Tani që e ke përdorur vajzën për skemën e një loje kjo është pak por e sigurt.

Arbri: Unë e kam mbrojtur Ledjonën për vajzën, por këtu kemi të bëjmë me aktorë të nivelit të lartë. Kjo thotë po mendoj pak vajzën që të qaj të duhet më reale, pse më buton është kjo? I kam dhënë të drejtë disa herë. Deri dje nuk donte që askush ti përmendte fëmijën, tani e fut vet.

Ledjona: Nuk e kam gënjyer kur kam thënë që më merr malli për vajzën.

Arbri: Ke thënë që ‘duhet të përmend vajzën që të duket më reale’. Ma shpjego.

Ledjona: Kur përmend vajzën qaj.

Arbri: Po pra këtë po themi, e bërë qëllimisht.