BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

‘Hallva e vdekjes’ në shtëpinë e BBV, reagon ashpër Arbër Hajdari: Kam mbetur pa fjalë

‘Hallva e vdekjes’ në shtëpinë e BBV, reagon

Opinionisti Arbër Hajdari ka reaguar pas debateve të shumta që ka krijuar një gjest i Erjola Doçit, e cila ka gatuar hallvë në shtëpi për “vdekjen” e çiftit Meriton-Ilnisa.

Hajdari  u shpreh se ka mbetur pa fjalë nga ky gjest i cili në fund nuk bëri asgjë tjetër veçse ka faktorizuar një prej banoreve aty në këtë rast Ilnisën.

“Prej tre vitesh nuk më kishte shkuar në mendjen që një lojtar të shkonte në këtë nivel duke mos patur aspektin njerëzor duke bërë këtë hallvë.

Kam mbetur pa fjalë. Edhe kur e kutpojnë se kanë lënduar një person përtej akteve njerëzore nuk tërhiqen nuk bëjnë një hap pas.

Për mua nuk bëri asgjë sa i përket lojës.

Nuk bëri asgjë më shumë se faktorizoi Ilnisën. Kjo nuk është normale. Ishte gjest i cili u shoqërua duke e bërë hallvën duke e shpërndarë”, u shpreh Arbër Hajdari.