BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Gossip

Degradon keq në 'BBV'! “Dhe ti shko tek pu*ana jote”/ Pas ofendimeve banale që bëri Amos Zaharia ndaj Kiarës, a do marrin ndonjë vendim produksioni për deklaratat skandaloze të Amosit (Video)

Degradon keq në 'BBV'! “Dhe ti shko tek pu*ana jote”/

Debati mes këngëtarit Luiz Ejlli dhe aktorit Amos Zaharia ka degraduar brenda shtëpisë së Big Borther.

Gjatë një debati që pati dyshja, Amos dëgjohet duke iu drejtuar me tone të ashpra Luizit: “Krisu ti dhe ajo putana jote. (duke iu referuar Kiarës).

Mallkimet që të digjet bashkë me shaminë në një pishinë të mbushur me benzinë apo se do e lidhë në një pemë në mal duke qëndruar i zhveshur janë disa nga deklaratat e rënda të akorit.


Por ajo që bie në sy është se produksioni i Big Brother nuk ka reaguar ndaj asnjërës prej deklaratave të aktorit.

Vlen të theksohet fakti se asnjë prej deklaratave të rënda të  Amosit nuk janë transmetuar gjatë primeve apo në rrjetet sociale të Big Brother.

Ka qenë publiku ai që ka reaguar ashpër ndaj Amosit duke i kërkuar produksionit që të marrë masa. Nuk dihet nëse natën e sotme të Primes do të merret ndodnjë masë ndaj aktorit që ka bërë këto deklarata të rënda.