BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po merr thika pas shpine nga Tirana

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po
x
BREAKING NEWS

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije peshkimi, por edhe me avionë civilë

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije
x
BREAKING NEWS

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së opozitës, nuk i kursehet ish-kryeministrit dhe Alibeajt

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së
x
BREAKING NEWS

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh prapaskenat dhe i del kundër ministrit: Ja sa agjentë kanë ardhur

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën ‘bombë’: Ja kush është qyteti që konsumon më shumë kokainë në Shqipëri

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe Biden"/ Rakipi pyet Fevziun për spektaklin që ka “mbërthyer” shqiptarët: Po largohen masivisht, kush ka mbetur është zhytur në kotësinë e Big Brother

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës amerikane plas deklaratën: Ka informacione që nuk janë publikuar dhe…

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës
x
BREAKING NEWS

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të flasësh!”/ Plas debati në studio, Rakipi kapet me Fevziun për naftën kontrabandë dhe oligarkët

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të
x

Gossip

Do më bësh njeriun më të lumtur jashtë? Kiara i habit të gjithë, i bën Luizit premtimin e pazakontë

Do më bësh njeriun më të lumtur jashtë? Kiara i habit

Që në fillim të “Big Brother VIP2”, Luiz Ejlli ka shprehur një pëlqim për Kiara Titon. Me kalimin e ditëve brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, duket se ndjenjat e këngëtarit ndaj moderatores po rriten gjithnjë e më shumë.

Nga ana tjetër, Kiara i qëndron pranë, i ka shprehur një pëlqim, por Luizi kërkon më shumë. Prej disa javësh ai dëshiron ta puthë atë, por Tito nuk është ende e vendosur për këtë hap.

Gjatë ditës së djeshme ata të dy kanë pasur debate të ndryshe, ku Ejlli u shpreh se do të distancohet prej saj. Por kjo gjë nuk ndodhi pasi në darkë Luizi i ka shkuar pranë dhe e ka përqafuar dhe puthur siç ai bën gjithmonë.

E jo vetëm kaq, pasi Kiara i ka bërë një premtim që askush nuk e priste. Ajo i tha se kur të dalin jashtë do ta bëjë shumë të lumtur.

Luizi: Do më bësh njeriun më të lumtur në botë kur të dalim jashtë?