BREAKING NEWS

Sali Berisha i korruptuar, i lidhur me bandat kriminale dhe me personazhe të skeduar për drogë e pastrim parash, i përfshirë në afera me Fazlliç dhe shfrytëzim pushteti për të pasuruar fëmijët e tij, “non-grata” nuk i hiqet, Londra vulos fatin e kreut ...

Sali Berisha i korruptuar, i lidhur me bandat kriminale dhe me personazhe
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha mbetet “non-grata” në Britaninë e Madhe, mediat e huaja e akuzojnë si të korruptuar dhe i përmendin dosjen që po heton SPAK se ka favorizuar dhëndrin kur ishte kryeministër, reagojnë dhe socialistët

Sali Berisha mbetet “non-grata” në Britaninë e Madhe,
x
BREAKING NEWS

Gjiknuri kthehet në bashkëpunëtor i drejtësisë, ja si u zbërthye para prokurorëve të SPAK dhe denoncoi aferat e Ahmetajt, nga takimet me “bosët” e inceneratorëve, te udhëtimet në Gjermani dhe fjetja në hotel me 5 yje, zbardhen detaje nga dosja...

Gjiknuri kthehet në bashkëpunëtor i drejtësisë, ja si u
x
BREAKING NEWS

SPAK “zbarkon” në zyrat e oligarkut të Ilir Metës, sekuestrohen dokumentacionet, kompjuterët dhe materialet komprometuese, ja si po zbërthehen aferat e ish-presidentit

SPAK “zbarkon” në zyrat e oligarkut të Ilir Metës,
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia zbardh arsyen pse SPAK nuk po arreston Sali Berishën dhe Ilir Metën, ja prova e madhe që nuk e fshehin dot, si erdhën në pushtet vetëm me pardesytë e bardha të Sigurimit të Shtetit dhe vunë pasuri marramendëse brenda 7 vitesh

Ilir Demalia zbardh arsyen pse SPAK nuk po arreston Sali Berishën dhe Ilir
x
BREAKING NEWS

Nuk kanë fund skandalet për Belinda Ballukun, ja si i shtoi “portofolit” të saj 50 mln € për Rrugën e Arbrit dhe Tunelin e Llogorasë, zbardhet raporti

Nuk kanë fund skandalet për Belinda Ballukun, ja si i shtoi
x
BREAKING NEWS

Klodian Allajbeu i Spitalit Amerikan përfundon në SPAK, plas skandali i 2 koncensioneve më të shtrenjta në shëndetësi, hetime për zyrtarë të lartë edhe për një sërë kompanish që shërbejnë si “maska” të oligarkut, ja detajet nga dokumenti...

Klodian Allajbeu i Spitalit Amerikan përfundon në SPAK, plas skandali
x
BREAKING NEWS

Ja muaji kur do të bëhet rritja e pensioneve, eksperti i ekonomisë Kujtim Hoxha jep detajet e fundit dhe tregon rrugën që duhet të ndjekin të moshuarit kur nuk janë dakord me masën e përfitimit që u është caktuar nga ISSH

Ja muaji kur do të bëhet rritja e pensioneve, eksperti i
x

Gossip

Drama Hailey-Selena shkoi deri në kërcënime me vdekje! Këngëtarja e njohur shqiptare gjen veten në këtë histori, ja mesazhi i saj

Drama Hailey-Selena shkoi deri në kërcënime me vdekje!

Selena Gomez ditën e sotme doli me një deklaratë në “Instagramin” e saj ku i kërkonte fansave të ndalonin së sulmuari Hailey Bieber. Këngëtarja u shpreh se askush nuk e meriton të bullizohet dhe ajo nuk ishte pro kësaj gjëje.

Në lidhje me këtë deklaratë të Selena-s së fundmi ka reaguar edhe këngëtarja jonë, Beatrix Ramosaj e cila ka bërë një paralelizëm të kësaj situate me shembullin që jepet në Shqipëri, ku sipas saj nuk kontribuohet të minimizohet bullizmi, por të gjithë japin një dorë që të shtohet.

“Kam qenë dëshmitare sesi në Shqipëri dalin hapur nëpër televizione dhe se kanë problem të tregojnë metodat e përhapjes apo kënaqësinë që marrin duke e justifikuar “për lojë” bullizmin. Gjithsesi, Selena je një mbretëreshë,-shkruan Trixa.

Drama Hailey-Selena shkoi deri në kërcënime me vdekje!

Ndërsa nga ana tjetër në postimin e saj Selena shkruante: “Hailey Bieber më ka kontaktuar për të më vënë në dijeni se ka marrë kërcënime për vdekje dhe një negativitet urryes. Unë nuk jam dakord me këtë. Asnjeri nuk duhet të vuajë bullizmin apo urrejtjen. Unë gjithmonë kam qenë pro mirësisë dhe dua që ju të gjithë të ndaloni së bëri këtë.”

Drama Hailey-Selena shkoi deri në kërcënime me vdekje!