BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Gossip

Epo edhe këtë nuk e prisnim! Zbulohet ku do ta shohim Nevina Shtyllën së shpejti

Epo edhe këtë nuk e prisnim! Zbulohet ku do ta shohim Nevina

I ftuar sot në njuë emision televiziv ishte Ervin Kurti, i cili zbuloi gjithçka rreth rikthimit të tij në televizion, pas një pauze të shkurtër. “Muzikë kur dëgjoj” titullohet rubrika e re e gazetarit dhe moderatorit, ku shumë shpejt do ta shohim bashkë me Nevina Shtyllën. Rubrikën më të re në programin televiziv “E Diell” dhe bashkëpunimin me Nevinën, Ervini e pret kështu: "

"Nevina të jep shumë dorë. Jo vetëm që prezanton, por ajo të jep edhe ide. Është një bashkëpunëtore shumë e mirë, komode, një imazh që e duan shumë… Nevina toleron shumë, por kur nxefet… (qesh)"

Ndërkohë bisedës ju bashkua edhe Nevina në një lidhje telefonike, e cila tregoi më tepër për këtë projekt të ri dhe punën me Ervinin:

"Është hera e parë që kemi një projekt të mirëfilltë ne të dy (Nevina dhe Ervini). Sa i përket rubrikës, emocioni është kryefjala, sebepi është muzika."

Nga ana tjetër, duke komentuar një lajm që qarkulloi gjithandej disa muaj më parë, Nevina ju përgjigj pyetjes nëse do të pjesë e “Dancing With The Stars 3”:

"Nuk ka ardhur akoma ftesë për “DWTS”. Por si projekt e kam thënë gjithmonë që më pëlqen. Do e pranoja, patjetër pse jo..."