BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Gossip

“Çfarë ka kurdisur”/ Luizi zbulon strategjinë e Oltës brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri

“Çfarë ka kurdisur”/ Luizi zbulon strategjinë e

Ndonëse Olta është afruar me Qetsorin dhe në një farë mënyrë po përpiqet të krijoi aleancë me të, Luizi mendon se e gjitha është skemë.

Sipas tij, Olta ka nevojë për Dean dhe jo për Qetsorin. Madje nëse bëhet një nominim, Olta-Qetsor-Luiz tha ai, ajo e ka të sigurt që del Qetsori.

Dhe nëse ata të dy dalin në nominim me Dean, atëherë Olta mund t’i druhet televotimit, duke qenë se Dea është lojtare e fortë.

Këtë bisedë ai po e bëntë me disa prej banorëve jashtë në oborr, ndërsa Fotini tha se kjo ishte ideja e saj.

Luizi nga ana tjetër u shpreh se ai do dëgjoi fjalën e Kiarës, e cila përpara se të dilte nga shtëpia, i tha atij se e pret në shtëpi me 100 mijë euro.