BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Andi Lilaj telefonon Ori Nebijajn dhe ja ‘plas në fytyrë’: Nuk e meritoje mandatin e deputetes!

Çfarë ndodhi? Andi Lilaj telefonon Ori Nebijajn dhe ja ‘plas

Ish-futbollisti i njohur i Kombëtares, Andi Lila i ka bërë një rreng deputetes më të re të Partisë Demokratike, Oriela Nebiaj. E ftuar në emisionin "E diell", Lila mori një dënim për të cilin duhet të merrte Nebiajn në telefon dhe t’i thoshte që nuk e meritonte mandatin. Mirëpo pavarësisht situatës, duket se Nebiaj e ka marrë me sportevitet.

PJESË NGA BISEDA:

Andi Lila: Alo, Ori ç’kemi? Në Amerikë, je zgjuar? Desha të të them se nuk e meriton mandatin e deputetes? Ori Nebiaj: Po shumë mirë mendon. Unë të mora në telefon e thashë mos e ka parë që jam në New York, ka ndonjë rob këtej dhe do me i marrë ndonjë porosi. Tipike kështu muhabetesh. Andi Lila: Të përshëndes shumë. Je shumë e mirë!