BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Çfarë ndodhi që moderatorët "detyrohen" të hyjnë në shtëpinë e BBV? Ja reagimi epik i banorëve (Video)

Çfarë ndodhi  që moderatorët "detyrohen" të

Banorët e Big Brother VIP Kosova përgjatë gjithë javës janë përballur me një sfidë të re. Ata nuk duhej të reagonin në lidhje personat që do të hynin në shtëpinë e famshme ndonëse do të ishin të provokuar nga ata.

Si fillim ishte reperi Getinjo që hyri i veshur si ‘Spiderman’, ai i cili për disa ditë ka krijuar shumë tollovi në shtëpi.

Pas tij edhe disa persona të tjetër erdhën në shtëpi, ndërsa sonte (e premte) para fillimit të spektaklit në BBVK kanë hyrë edhe dy prezantuesit Jonida Vokshi dhe Alaudin Hamiti.

Ata po qëndrojnë pranë banorëve të cilët nuk kanë reaguar duke vazhduar me diskutimet ne njëri-tjetrin. Ndërkohë, Getinjo në një postim në Instagram tha se sonte do të zbuloj para banorëve që ai fshihet prapa maskës së Spiderman.

Ndërsa, theksojmë që në natën e spektaklit pritet që për banorët të performojë reper i njohur, Mozzik. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)