BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Gossip

Feston sot ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç bën këngëtarja e njohur shqiptare Mira Konçi

Feston sot ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç bën

Këngëtarja e njohur Mira Konçi, ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme, më 4 mars.

Ndoshta do e keni vështirë ta besoni, por këngëtarja ka festuar ditëlindjen e 51. Mira Konçi duket edhe më e re e më e freskët se në kohët kur performonte në skenat shqiptare.

Padyshim që nuk ka munguar urimi nga vajza e saj, Era Saraçi.

“Gëzuar ditëlindjen Mbretëresha ime. Të dua më shumë se ccdo gjë tjetër”, shkruan vajza dhe njëkohësisht shoqja e saj Era.

Këngëtarja Mira Konçi është laguar prej dekadash nga ekrani shqiptarë, por prej vitesh është larguar edhe nga vendlindja për të jetuar në Amerikë.

Largimi në Amerikë nuk ishte ogur-mirë për jetën private të Mira Konçit dhe Shpetim Saraçit pasi shumë shpejt u mësua divorci i çiftit. Pas ndarjes, Shpëtimi u rikthye në Shqipëri ku vazhdon karrierën si kompozitor, ndërsa Mira dhe fëmijët vazhdojnë jetesën në New York. Mira dhe Shpëtimi janë prindër ë dy fëmijëve, Erës dhe Drinit.