BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

"Firmosa kontratën për në BBV3"/ Këngëtari i njohur telefonon "live" bashkëshorten, ja si i përgjigjet (Video)

"Firmosa kontratën për në BBV3"/ Këngëtari i

Erik Lloshi është padiskutim një ndër këngëtarët mjaft të dashur të publikut shqiptar dhe ditën e sotme, ai ka qenë i ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top”, drejtuar nga Erjola Doci dhe Ronaldo Sharka.

Në intervistën e tij, artisti ka folur më shumë për karrierën e tij dhe planet për të ardhmen. Erikut nuk i ka shpëtuar gjithashtu edhe pyetja, nëse do dëshironte të ishte pjesë e “Big Brother Vip 3”.

“Nuk do ta mohoja që do më pëlqente ta provoja si eksperiencë por njëkohësisht kam edhe frikë. Kam frikë ta provoj si eksperiencë nga vetja ime. Pra e kam me qejf por e kam edhe frikë njëkohësisht. Një ftesë akoma nuk më ka ardhur por edhe nëse do më vijë…”

I pyetur nga Erjola nëse do jepte 100% të vetes së tij nëse do ishte pjeseë e këtij programi, Eriku është shprehur:

“Nuk e di por unë me natyrën që kam, nuk di të gënjej dhe jam shumë i drejtpërdrejtë. Zakonisht njerëzit e drejtpërdrejtë nuk janë aq të pëlqyer mendoj unë”.

Ai më vonë ka vendosur që të vërë në lojë bashkëshorten e tij, duke i telefonuar për t’i thënë se sapo ka firmosur kontratën për të qenë pjesë e “reality show” dhe mesa duket artisti e paska një pengesë të madhe.

Bashkëshortja e tij e ka thënë hapur që nuk e ka aspak me qejf që ai te jetë pjesë e këtij formati.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E Diell ?? (@ediell_topchannel)