BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Gossip

Foto/ Çfarë ndodhi në shtëpi? Banorët e BBV vazhdojnë të thyejnë rregullat

Foto/ Çfarë ndodhi në shtëpi? Banorët e BBV

Banorët e shtëpisë janë ndarë në çifte, secili prej tyre duhej të zgjidhte peronin me të cilin ndihej më mirë.

Loja e zhvilluar nga “Big Brother” i bëri banorët të organizojnë një debat ku ata duhet të ndahen në pro dhe kundër.

Albi dhe Françeska ishin një nga çiftet që diskutuan dhe dhanë mendimet e tyre pro dhe kundër legalizimit të kanabisit.

Disa nga banorët nuk i rezistuan dot gjumit eshë pse përbën thyerje të rregullave.

Kujtojmë që Heidi dhe Romeo ishin ata që u dënuan pasi fjetën gjumë gjatë kohës kur Rita Lati hyri në shtëpi duke thyer rregullat dhe duke dënuar banorët të rrinin pa ujë.

Duket se banorët e këtij edicioni nuk zënë mend kollaj dhe vazhdojnë ti thyejnë rregullat.

Foto/ Çfarë ndodhi në shtëpi? Banorët e BBV

Foto/ Çfarë ndodhi në shtëpi? Banorët e BBV

Foto/ Çfarë ndodhi në shtëpi? Banorët e BBV

Foto/ Çfarë ndodhi në shtëpi? Banorët e BBV