BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x
BREAKING NEWS

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit për gjatë javës, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri, vjen reagimi i PDK pas deklaratave të Kurtit

Tensionet në Veri, vjen reagimi i PDK pas deklaratave të Kurtit
x
BREAKING NEWS

Familjarët gjejnë pa shenja jete të moshuarin, dalin detajet e para (emri)

Familjarët gjejnë pa shenja jete të moshuarin, dalin detajet e
x
BREAKING NEWS

Rritja e menjëhershme e pagave, kreu i Konfindustrisë zbulon pasojat e rënda ndaj bizneseve

Rritja e menjëhershme e pagave, kreu i Konfindustrisë zbulon
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur nuk përmbahet ndaj deputetes: Ti nuk e di me cilën parti je

Analisti i njohur nuk përmbahet ndaj deputetes: Ti nuk e di me cilën
x

Gossip

FOTO/ Çfarë po ndodh? Qytetarët zbarkojnë në Top Channel, mblidhen në protestë për Luizin

FOTO/ Çfarë po ndodh? Qytetarët zbarkojnë në Top

Mesa duket konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “halli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.

Këtë e tregojnë pamjet më poshtë, ku duken një grumbull njerëzish që janë bërë gati të protestojnë për “padrejtësitë” që produksioni i Big Brother Vip po i bën Luizit.

Kujtojmë se kjo është hera e dytë që mbështetësit e Luzit mblidhen në protestë pranë Top Channel, duke thirrur “O Luiz o hero, gjithë Shqipëria ty të do”.

FOTO/ Çfarë po ndodh? Qytetarët zbarkojnë në Top

FOTO/ Çfarë po ndodh? Qytetarët zbarkojnë në Top

FOTO/ Çfarë po ndodh? Qytetarët zbarkojnë në Top