BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Gossip

“Ishte gati të të gjuante...”, Efi dhe Olta nuk gjejnë paqe dhe "përplasen" përsëri: Nuk e shoh dot me sy

“Ishte gati të të gjuante...”, Efi dhe Olta nuk

Efi dhe Olta janë dy nga banoret që duket se nuk shkojnë fare me njëra-tjetrën në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ditën e sotme, gjatë Prime, debatet e tyre u diskutuan, teksa Efi deklaroi se nuk e sheh dot me sy Oltën.

Që nga darka nuk është se ndryshova mendim, vazhdoj mendoj që është e ligë. Ndoshta mënyra ime e shprehjes është gabim, por unë kështu ja. E pranoj që jam gabim, por kështu jam kur nuk e shoh dot me sy një njeri. Olta nuk pati mundësi të thoshte asnjë argument i duhet të kthehet në prime sërish, që të thotë mendimet e saj se tani u kujtova. U rikthye te debati “ku do ma fusje dorën”. I thashë që do të kthehesh në të njëjtën mënyrë. Nuk kam përballë një njeri që të flas ndryshe. Do të provokojë agresionin tim duke i thënë Kiarës se ishte gati të të gjuante dhe ty.