BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Gossip

“Je më shumë femër se shumica e femrave”/ Nisin flirtet e para mes Albanos dhe Baby G-së: Të kam parë me shumë vëmëndje (Video)

“Je më shumë femër se shumica e femrave”/ Nisin

Teksa fermerët janë shtrirë për të fjetur Albano shkon tek krevati i Baby G-së ku i uron natën e mirë.

Por ajo që nuk pritej ishte se fermeri i puth dorën, e kjo e fundit kërkon ti kthejë ‘borxhin’ aktorit. Menjëherë Albano ka nisur ta përkëdhelë duke i thënë se dora i puthet zonjushave, e jo burrave. Ajo që bie në sy është se të dy konkurentët kanë nisur ngacmimet e para me njëri tjetrin, duke lënë të kuptohet se mund të jenë çifti i parë në këtë program.

Pjesë nga diskutimi:

Albano: Doja të të thoja natën e mirë (i puth dorën)

Baby G- Natën ( Kërkon ti puthë dorën Albanos)

Albano: Çfarë po bën?

Baby G: Po të puth dorën dhe unë

Albano: Pse çfarë jam unë Papa i Romës, puth dorën ti. Zonjushave ju puthet dora jo burrave.

Baby G: Unë jam si çun

Albano: Të kam parë me shumë vëmëndje dhe ske asnjë lidhje me çunat, je më shumë femër se shumica e femrave

Për më tepër ndiqni videon:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @fermavip.al