BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x
BREAKING NEWS

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del
x

Gossip

"Ka ca rregulla që duhen respektuar", kush ishte këngëtarja që theu rregullin në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit (Foto)

"Ka ca rregulla që duhen respektuar", kush ishte

Mbrëmjen e djeshme, Armina dhe Shkëlzeni i dhanë fund beqarisë me një dasmë spektakolare. Ata kishin të ftuar 300 persona, mes tyre edhe shumë personazhe të njohur, të politikës, ekranit dhe muzikës. Kur bëhet fjalë për këta të fundit, ishte edhe këngëtarja Eranda Libohova, e cila duket se nuk u prit shumë mirë për shkak të zgjedhjes që kishte bërë. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shihet e veshur me një fustan të gjatë e xhaketë të bardhë, edhe komentet kanë qenë të shumta.

Sipas fansave, Eranda ka thyer “kodin” se në dasmë duhet veshur vetëm nusja me të bardha.

“Nuk duhet të ishte veshja juaj e bardhë. Nuk ka rëndësi i gjatë apo i shkurtër”, “Sorry me gjithë admirimin si këngëtare, por është disrespekt të shkosh me veshje të bardhë në dasmë. Ka ca rregulla që duhen respektuar”, “Me të bardha? Sikur nuk lejohet”, i kanë shkruar disa prej tyre.