BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

"Kam pasur marrëdhënie me diferenca më të mëdha por...", Olsa Muhameti habit me deklaratën e fundit: Ndihem më e re për moshën që kam

"Kam pasur marrëdhënie me diferenca më të mëdha

Autorja Olsa Muhameti teksa po diskutohej për marrëdhëniet me diferencë të madhe në moshë në “Më lër të flas”, tha se me kalimin e kohës kanë ndryshuar preferencat e saj.


Ajo tha se ndihet me e re për moshën që ka dhe prandaj kanë ndryshuar perceptimet për diferencat në lidhje.

“Unë nuk pasur marrëdhënie me diferenca të mëdha të moshës. Por me rritjen time kanë ndryshuar preferencat e mia. Unë ndihem më e re për moshën që jam ndoshta prandaj. Unë mendoj që idealja është 5-vjeçari, 5 plus apo 5 minus,”-tha Olsa.

Iva Tiço tha se cilat janë avantazhet e një partneri më të madh në moshë.


“Për një vajzë po ta nisim qëkur bëheshin martesat me shkuesi kur shiheshin këto diferenca, një vajzë në moshë të re është pjellore ndërsa një mashkull më i madh është i zoti për të mbajtur familjen. Ndjenja e sigurisë kur ajo mund të japi pasardhës dhe ai duhet të jetë dalë në punë e të ketë krijuar për të mbajtur familjen”,-tha Iva Tiço.