BREAKING NEWS

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të Kosovës", përplaset keq analisti i njohur me Kreshnik Spahiun

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të
x
BREAKING NEWS

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve në emision live: Pusho mos bëj zhurmuesin

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve
x
BREAKING NEWS

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe shpërthejnë bombë molotov në kufi

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe
x
BREAKING NEWS

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i sigurisë del me deklaratën e fortë: Objektivi kryesor i Serbisë është zhbërja e Kosovës

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra ndaj kryeministrit të Kosovës, ja skema që po përdor në situatën e tensionuar në Veri

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra
x
BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x

Gossip

"Kam pasur marrëdhënie me diferenca më të mëdha por...", Olsa Muhameti habit me deklaratën e fundit: Ndihem më e re për moshën që kam

"Kam pasur marrëdhënie me diferenca më të mëdha

Autorja Olsa Muhameti teksa po diskutohej për marrëdhëniet me diferencë të madhe në moshë në “Më lër të flas”, tha se me kalimin e kohës kanë ndryshuar preferencat e saj.


Ajo tha se ndihet me e re për moshën që ka dhe prandaj kanë ndryshuar perceptimet për diferencat në lidhje.

“Unë nuk pasur marrëdhënie me diferenca të mëdha të moshës. Por me rritjen time kanë ndryshuar preferencat e mia. Unë ndihem më e re për moshën që jam ndoshta prandaj. Unë mendoj që idealja është 5-vjeçari, 5 plus apo 5 minus,”-tha Olsa.

Iva Tiço tha se cilat janë avantazhet e një partneri më të madh në moshë.


“Për një vajzë po ta nisim qëkur bëheshin martesat me shkuesi kur shiheshin këto diferenca, një vajzë në moshë të re është pjellore ndërsa një mashkull më i madh është i zoti për të mbajtur familjen. Ndjenja e sigurisë kur ajo mund të japi pasardhës dhe ai duhet të jetë dalë në punë e të ketë krijuar për të mbajtur familjen”,-tha Iva Tiço.