BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Krizë e thellë në çift? “Nga babai kuptova...”/ Keisi bën deklaratën e papritur dhe i shtang të gjithë me vendimin

Krizë e thellë në çift? “Nga babai

Keisi Medini ka deklaruar ditën e sotme se nuk është e dashuruar. Edhe pse ajo ka nisur një romancë me Krist Aliajn brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, ajo ka bërë deklaratën e papritur.

Mëngjesin e sotëm, teksa po bisedonte me Antoneta Koçin, Keisi u shpreh se ka një pëlqim për të. Madje ajo tha se nga babai, Sabiani kuptoi se duhet ti marrë avash-avash gjërat.

Pjesë nga biseda:

Keisi: Nuk ka ndonjë gjë të njohësh dikë, kupton? Po këta pastaj vazhduan, jo nusja, jo dhëndri. Po prit një sekondë se nuk jam e dashuruar, thjesht ka një pëlqim, më kupton?

Antoneta: Ti ça kuptove nga babi?

Keisi: Se gjërat e shpejta nuk janë gjëra të mira

Antoneta: Që domethënë është pjesa që ti në Big Brother po njeh një çun apo Kristi ndoshta ka disa gjëra që nuk shkojnë.

Keisi: Jo Kristin jo, e kam te vetja ime

Antoneta: E kam te babi...

Keisi: Që merri avash-avash gjërat, kaq. Siç kam qenë