BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

Kush do bëhet lider e shtëpisë së BB VIP? Banorët tregojnë kush u ka kërkuar votën (VIDEO)

Kush do bëhet lider e shtëpisë së BB VIP? Banorët

Prej disa javësh lidere e shtëpisë së “Big Brother VIP”  është Kiesi Medini, e cila përveç se ka ndarë punët për banorët, ka pasur gjithashtu edhe avantazhe në lojë.

Tani banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri po mendojnë për emrin e ri të liderit. Kësaj radhe duket se ata do të votojnë për Jori Dellin.

Gjatë një bisede mbrëmë Nita, Fotini dhe Qetsori u shprehën se Jori u ka kërkuar votën për lider dhe asnjë tjetër.

Pjesë nga biseda:

Nita: Meqë është një kuriozitet shumë i madh në shtëpi se kush do lajë enët

Qetsori: Nesër në mëngjes shkoj i laj unë kur të çohem

Fotini: Pse nuk janë larë? Duhet të ndajmë liderin tani? Po ça lidhje ka lideri me enët

Qetsori: Nesër votohet lideri? Mua Jori më kërkoi votën

Fotini: Jorin do votoj edhe unë. Nuk më ka thënë njeri që do të bëhet, Jori më tha se do të bëhet dhe ok.

Qetsori: Edhe mua erdhi më tha vetë

Fotini: Nuk më ka thënë njeri tjetër

Nita: Jori, Jori.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)