BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Marrëdhënia me nusen, e ftuara habit me deklaratën: I kam larë këmbët vjehrrit dhe kunetërve

Marrëdhënia me nusen, e ftuara habit me deklaratën: I kam

Sot në “Ftesë në 5” u diskutua për marrëdhënien shumë të komentuar nuse-vjehrrë.

Të ftuara në studio ishin Shegushja dhe Ekaterina, të njohura për publikun tashmë si mamaja dhe partnerja e gazetarit Klinton Zeqiraj.

Gjatë bisedës në panel për respektin që kanë sot nuset e reja ndaj vjehrrave, Shegushja tha se nuk kanë lidhje me respektin që kishte dikur.

Thënë këtë, ajo pohoi se kur ishte nuse e re i lante këmbët vjehrrit dhe gjithë kunetërve. Deklarata u prit me habi dhe shumë reagime në studio.