BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

"Marrin frymë kot në shtëpi"/ Luizi flet për debatin me Diolën: Ma bën skenë filmi

"Marrin frymë kot në shtëpi"/ Luizi flet për

Pak ditë më parë Luiz Ejlli dhe Diola Dosti patën një debat, ku kjo e fundit i tha këngëtarit se me shprehjen “merr frymë kot”, janë prekur fëmijët e saj. Këngëtari i tha Diolës që brenda shtëpisë së “Big Brother VIP2” ka përballë vetëm atë dhe jo familjarët e saj, pasi gjithçka është në kuadrin e lojës. Edhe gjatë prime-t të mbrëmjes së sotme, Luizi tha se kur ka marrë vesh se Diola ka tre vajza, është e divorcuar dhe me 3 fakultete, ka shkuar dhe i ka thënë ‘të heq kapelën’ për këtë.

Fjala e Luizit:

Pyeta Amos nëse dinte ndonjë gjë për Diolën, e më tha është nënë e tre fëmijëve, e divorcuar dhe me 3 fakultete. Hyra brenda në dhomë dhe i thashë të heq kapelën. I thashë je femër e fortë, kam motrën me 3 vajza jo e divorvuar, e di sakrificën që ke bërë, e për këtë të heq kapelën. Ama për lojën do të konsideroj si gjithë të tjerët.

Marrin frymë kot në shtëpi, e kam thënë për brenda këtyre mureve. Por ti vjen e më thua kush je ti që ma thua, më fut në një situatë shumë të sikletshme.

Nuk po kuptoja ku është gabimi im. Nëse këtu shihesh e sulmuar në kuadër të lojës  dhe fut njerëzit jashtë, nuk është lojë. Unë e kam lojën ndryshe dhe e kam me ty. Ma bën skenën film.

Ua keni thënë disa banorëve këtu, duke ma njohur tipin, ti thoshe Nitës thuaj Luizit.  I uroj me gjithë shpirt që askujt të mos i ndodhë. Kur ka hyrë brenda ka hyrë e ka thënë jam Nita. Trupi i saj perfekt, shumë energjike. Kjo vajzë këtu bën rrotullime rreth pishinës.

Nga ta di unë se ka pasur gjëra të tjera? Empatinë  kam për të gjithë banorët, për atë që kanë jashtë. Përsa i përket lojës nuk kam pse të kem empati, kur ata nuk kanë për mua. Të gjithë këta që thonë kanë empati, bëjnë plane si me nxjerrë jashtë njëri-tjetrin.