BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e 4 protestuesve në bulevard që mund të përfundojnë më 12 mars në tavolinën e SPAK

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të vrarë protestuesit në 21 janar 2011 e dha Berisha e Meta: Ja çfarë pritet të ndodhë më 12 mars në Gjykatën e Lartë, ish-kryeministri rrezikon burgim të përjetshëm

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të
x
BREAKING NEWS

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet Shehut”, ja të gjitha të pathënat dhe mesazhet e forta në prapaskenë nga vizita në Tiranë e Sekretarit Amerikan ndaj kryeministrit shqiptar

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet
x
BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x

Gossip

“Nuk e kuptoj pse e bëri”, beteja me tumorin e Nitës përplas keq banorët: Pse e bëri publikisht

“Nuk e kuptoj pse e bëri”, beteja me tumorin e Nitës

Rrëfimi i Nitës për betejën me tumorin në gji nga njëra anë ka prekur banorët e shtëpisë e nga ana tjetër ka ndezur debate të forta.

Disa banorë thonë se nuk ndihen si konkurrentë të barabartë përballë Nitës, pasi do të jenë të kujdesshëm ndaj saj për shkak të gjendjes shëndetësore.

Banorët thanë gjatë spektaklit të mbrëmjes së sotme:

Kiara: Duhet të kishte gjetur një moment tjetër që t’i vinte gishtin Luizt

Luizi: Edhe pse nuk tha që nuk e bëri për të viktimizuar, automatikisht ajo është e viktimizuar

Kristi: Nuk e kuptoj pse e bëri, pse e bëri publikisht

Gjatë spektaklit të sotëm, Nita thekson se tregoi historinë e saj me sinqertë dhe nuk ka nuk do që nga ky rrëfim të ndikohet loja e saj. “Nuk dua as të favorizohem, as të penalizohem apo të mishërohem”, thotë këngëtarja që shton se mbështetjen më të madhe brenda shtëpisë e ka ndjerë nga Diola.

“Një prej personave që më ka qëndruar pranë që nga dita e parë, është Diola. Mundohet t’i ushqejë të gjithë në shtëpi, të kujdeset për të gjithë. Diola kur e sheh dikë keq në shtëpi, bëhet tre herë më keq”.