BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Nga marrëdhënia me bashkëshortin, tek ajo me vjehrrën, Luljeta Bozo flet pa 'dorashka': Kam pasur raport të...

Nga marrëdhënia me bashkëshortin, tek ajo me vjehrrën,

Inxhinierja e njohur Luljeta Bozo ka treguar më shumë për jetën e saj private, në vitet e rinisë e po ashtu në marrëdhënie me bashkëshortin dhe vjehrrën e saj.

Bozo tregoi se vjehrra gëzonte një dashuri të madhe për të aso kohe dhe kushdo që e pyeste, ajo gjithmonë krenohej.

“Pushimin e parë bashkë me Todin e kemi bërë në Vlorë, te Uji i Ftohtë. Ishte një pushim i jashtëzakonshëm. Morëm një panine me dy qofte, ishte vjeshtë dhe kemi shkuar.

Kur e pyesnin vjehrrën time ‘si e ke nusen?’, ajo i përgjigjej ‘ehh si e kam nusen, nusja ime ka marrë dy dhiploma (kështu i thoshte ajo). Diploma e parë që më bëri çunin dhe dhe e dyta se u bëra inxhiniere’. Muaj mjalti nuk kemi bërë, as jetë mjalti nuk kemi bërë, se të dielën u martuam, të hënën hëngrëm drekë të tre bashkë me vjehrren, dhe ditën tjetër mora valixhen dhe ika në universitet”, u shpreh Bozo.