BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

"Një turp dhe një skandal i paprecedent"/ Berisha u godit rëndë dhe u gjakos, shpërthen i revoltuar Rezart Veleshnja dhe zbardh kush fshihet pas kësaj ngjarje: Fshati digjet ku*va krihet

"Një turp dhe një skandal i paprecedent"/ Berisha u godit

Një incident është regjistruar në protestën e opozitës diten e sotme. Një person ka goditur me grusht kreun e PD-së Sali Berisha. Goditja ka qenë e fortë, dhe menjëherë truprojat dhe militantët e kanë grushtuar të riun, duke e hedhur në tokë.

Një reagim për këtë incident ka ardhur edhe nga aktori Rezart Veleshnja i cili ka dënuar autorin. Aktori e quan turp këtë veprim ndaj një lideri dhe një burri në moshën e Berishës.

"Një turp dhe një skandal i paprecedent"/ Berisha u godit

“Nje turp dhe nje skandal i paprecedente! Kjo tregon qe shqiperia ka vetem psikopate dhe klase te rendomte puntore me@probleme@mendore! Te godasesh nje lider (me te mirat dhe te kqiat e veta) eshte fundi i nje marrezie! Ky eshte vendi jone i dashur goditet nje burre 80 vjec me grusht ne mes te dites! Edi rama( fshati digjet kurva krihet)”, shkruan aktori.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rezart Veleshnja (@rezart._.veleshnja)

 

Më të lexuarat