BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x
BREAKING NEWS

“Kamikazët” e Berishës dhe Metës i vënë “flakën” Bashkisë së Tiranës, bandës i prin Argita Malltezi, djali i Fahri Balliut, Tedi Blushi dhe “socialisti” Belind Këlliçi, ja çfarë ndodhi në protestën kundër Erion Veliajt

“Kamikazët” e Berishës dhe Metës i vënë
x
BREAKING NEWS

Telashet për Sali Berishën sapo kanë nisur, ja si të gjitha gjykatat i mbyllën dyert dhe e lanë në izolim, gati hapja e dosjeve të tjera nga SPAK për vrasje, grabitje të pronave dhe vjedhje

Telashet për Sali Berishën sapo kanë nisur, ja si të gjitha
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shpërfill vendimin e Gjykatës Kushtuese për Olta Xhaçkën, PS rrëzon kërkesën e opozitës, deputetja socialiste mbron bashkëshortin si investitor strategjik, debate dhe akuza mes palëve

Edi Rama shpërfill vendimin e Gjykatës Kushtuese për Olta
x
BREAKING NEWS

Vazhdon skenari i Ramës për rehabilitimin e “non-gratës”, Bardhi kërkon futjen e Sali Berishës në grupin e PD, SHBA e nxorën nga dera, kryeministri e fut nga dritarja

Vazhdon skenari i Ramës për rehabilitimin e
x

Gossip

Nuk ndalen debatet në BBV/ Sara ja thotë troç Rozës: Bardhi ka t*stikuj, të dal garant

Nuk ndalen debatet në BBV/ Sara ja thotë troç Rozës:

Pak ditë më parë, Bardhi ka patur një debat të fortë me Rozën, ku kjo e fundit i ka thënë se nuk mund të mbrojë të dashurën e tij në raste kur gjendet në situata të vështira. Madje moderatorja i është drejtuar Bardhit se “nuk mbron të dashurën, pasi nuk ka testikuj”.

Për t’ja kthyer, Sara vetë ka debatuar sot me Rozën lidhur me këtë frazë duke i thënë se i del garant që Bardhi është burrë dhe ka ose jo testikuj e di vetëm ajo.

Sara: Një gjë nuk më pëlqen. A mund ta them?

Sara: Ti më përmend mua te Bardhi sa herë do t’i tregosh paburrërinë. Thua: ti nuk mbron te dashurën tënde. Testikuj ka. Ia kam prekur unë çdo natë. Nuk i thuhet një burri a ke testikuj.

Roza: Ta tregonte burrërinë që nga dita e parë.

Sara: Burrërinë e ka treguar në disa vende që e di vetëm unë. Ti nuk mund t’i thuash atij: Nuk e mbrojte të dashurën tënde dhe nuk ke testikuj.

Roza: Nuk ka. Ka dalë dhe në prime që rri ha makarona. Nuk mbron femrën e vet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)