BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

“Nuk ndjejmë keqardhje”, Ilnisa dhe Meritoni për eleminimin e Eglës: Banorë të tjerë po tregojnë dyfytyrësi duke bërë sikur janë mërzitur

“Nuk ndjejmë keqardhje”, Ilnisa dhe Meritoni për

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, dy banorët e shtëpisë së Big Brother VIP që u përfshiën në përplasjen me Egla Cenon që solli përjashtimin e kësaj të fundit, kanë treguar për qëndrimet e tyre pas ngjarjes.

Meritoni e cilësoi dyfytyrësi qëndrimin e mbajtur nga disa prej banorëve. Ai tha se Egla kishte ofenduar vazhdimisht banorët të cilët tashmë po silleshin sikur u vinte keq për largimin e saj.

Ndërsa Ilnisa tha se nuk ndihej fare e keqardhur për daljen e Eglës. Ndërsa tha se mënyra sesi Romeo po qasej ndaj largimit të Eglës ishte përfitim për të qenë protagonist.

Pjesë nga debati:
Meritoni: Mua më vjen keq nga dyfytyrësia e shumë personave këtu në shtëpi. Egla ka qenë ajo që i ka ofenduar dhe u ka mbajtur qëndrim shumicës së banorëve këtu brenda. Romeo I ka thënë kastravec.
Romeo: Pse dyfytyrësi…

Meritoni: E paska pasur realisht shumë frikë Eglën…
Romeo: Këtu është kafshëri mor burrë, këtu është kafshëri kush vjen e hyn në shtëpi
Meritoni: Kundrejt gjithë atyre vepriemve që I ka bërë Egla isha unë ai që e përjetova, sepse mund të mbetesha pa sy fare. Po kthehemi te dyfytyrësia, me ofendime që i ka bërë Romeos, Rozës,
Romeo: Çfarë ofendimesh…

Meritoni: Je i papjekur, më dëgjo se po flas
Ilnisa: Nuk ndihem e keqardhur, vijën e kuqe të gjithë e kemi shkelur në mënyrat tona. Në rastin konkret, cdo ditë këtu, duke iu referuar sjelljes së Eglës, e ke të pamundur të mos përfshihesh sepse të ndikon.
Romeo: Si mund të justifikohet kështu…
Ilnisa: Ky Romeo tani po përfiton nga situata e krijuar, është bërë shumë protagonist edhe pse ka qenë ndër personat që Egla ka ofenduar. Romeo përfiton në mënyrën më të ulët. Askush nuk ka përfituar nga kjo situatë më shumë se Romeo, të shohim që po bërtet që prej 2 ditësh.
Romeo: Janë fallco, në momentin që ky veprimi duartrokitet nga gjithë këta, është për të ardhur keq.