BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Gossip

Olta tronditet live në Prime! Çfarë tha Efi që i erdhi si 'thikë pas shpine' aktores

Olta tronditet live në Prime! Çfarë tha Efi që i erdhi si

U duk sikur u shua, por rindizet debati mes Efit dhe Oltës.

Sherri mes tyre është diskutuar edhe mbrëmjen e sotme teksa Olta ka marrë një tjetër goditje.

Pas dhënies së klipit të darkës dhe sqarimit mes dyshes, duket se Efi nuk i largohet mendimit që Olta është një personazh negativ në shtëpi.

“Vazhdoj të mendoj që Olta është një personazh negative këtu Brenda dhe gjë tjetër nuk kam çfarë shtoj.

Unë jam Efi dhe nuk kam mendimet e Luizit dhe kësaj gjëjë duhet t’ja vë pikën.”- tha Efi.

Kjo duket se ka tronditur shumë Oltën e cila me disa reagime mjaft të dukshme ka zgjedhur të mos e komentoj fare.

“Këtë që tha Efi nuk dua ta diskutoj fare”.- tha Olta.