BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

Pajtohet Ilir Shaqiri dhe Sabiani? Ishin vëllezër në BBVIP por jashtë shtëpisë nuk folën më: Nuk më erdhi në dasmë...

Pajtohet Ilir Shaqiri dhe Sabiani? Ishin vëllezër në BBVIP por

I ftuar ditën e sotme në “Se luan Topin” ka qenë balerini i njohur dhe fituesi i Big Brother VIP1 Ilir Shaqiri.

Një nga raportet që ra më shumë në sy gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka qenë raporti që balerini krijoi me këngëtarin Sabianin.

Teksa i premtonin njëri-tjeterit se miqësinë e afërt që kishin krijuar do ta ruanin edhe jashtë shtëpisë, duket se nuk ndodhi kështu.

Menjëherë pas daljes nga shtëpia Iliri dhe Sabiani duket se nuk kanë patur një raport aq të afërt duke bërë kështu edhe komente “pikante” kundrejtë njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

“Eksperienca e BBV ishte një eksperiencë jetë dhe j0o pa qëllim e bëra dhe tatuazh.” – tha Iliri

Erjona: A kanë mbetur më miq nga BigBrother?

Iliri: Shoqërohem me shumë prej tyre, Arbri, Paloma, Meridianin…

Me vëllain nuk kemi një komunikim. Kjo ka ndodhur pa dëshrën e asnjërit në një mënyrë natyrale. Sepse njeriu kur bën disa deklarata duhet të ketë kujdes me ato që thotë.

Teksa thoshte këto, ne studio vjen Sabiani dhe nis te këndoj

Sa po flisja keq për ty…

Ishte një keqkuptim që mund të ketë ndodhur por ju ja arritët kësaj që ne të pajtoheshim.

Deri nga maji jemi dëgjuar, pastaj ishte dhe ajo dasma që nuk më erdhi… sepse tha që unë e di që ky nuk do vij në dasmën time. Nuk ka ndodhur asgjë, nga një herë një fjalë më shumë apo më tepër që sjellin keqkuptime, por në të vërtetë nuk ka ndodhur asgjë” - tha Iliri i emocionuar.