BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Gossip

"Përmenden vetëm Luizin"/ Banorët humbën 10 mijë euro për t’i nxjerrë nga dhoma, Efi reagon tepër e revoltuar

"Përmenden vetëm Luizin"/ Banorët humbën 10

Efi Dhedhes dhe Luiz Ejlli fituan “Voice of Big Brother VIP” dhe si shpërblim i dërguan në një dhomë të veçuar brenda shtëpisë, ku duhej të kujdeseshin për një kukull.

Vëllai i Madh u ofroi banorëve të tjerë një mënyrë për t’i nxjerrë ata nga ajo dhomë, duke hequr 10 mijë euro nga çmimi i madh. Shumica e tyre votuan për të dalë Efi dhe Luizi dhe kjo ngriti shumë debat në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Efi gjatë prime-t të sotëm tha se kur po merrej vendimi nëse do dilnin apo jo, i erdhi keq që u fol vetëm për Luizin dhe nuk menduan për të.

“U dhanë pjesë të bukura, por dita e nesërme ishte e mërzitshme. Momenti që kam dalë nga rulota, më është rikthyer ankthi. Amosit ia kam treguar këtë, dhe u zhgënjeva nga ai.

Më erdhi shumë keq se folën vetëm për Luizin, edhe pse Kiara tregoi se çfarë po më ndodhte aty.

Më vinte inat të ankohesha, nuk u dorëzova. Falënderoj të gjithë ata që harruan lojën dhe menduan diçka më tepër, shëndetin mendor. Nëse do ishte më shumë për të qëndruar, do thoja të dilja nuk e kisha aspak problem”, u shpreh Efi.