BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Gossip

Plas keq sherri në "Top Channel"/ Debati i ashpër mes moderatorit të njohur dhe këngëtarit: Je një skuth, s’të njihja më parë!

Plas keq sherri në "Top Channel"/ Debati i ashpër mes

Me debate të ashpra është shoqëruar spektakli i mbrëmshëm në Dancing With The Stars. Protagonistë të debatit është bërë aktori i njohur i Portokallisë, Salsano Rrapi dhe këngëtari Ardit Çuni.

Gjithë debati mes tyre nisi pas publikimit të disa pamjeve back stage të konkurrentëve, ku Arditi pohoi se aktori nuk dinte të bënte asgjë në kërcim, Salsano iu kundërpërgjigj duke e cilësuar si ‘skuth’.

Pjesë nga konflikti:
Arditi: Përherë jam ndalur për të folur në lidhje me spektaklin dhe asnjëherë se kam bërë personale. Unë gëzoj respekt për Salsanon dhe prisja që për kaq vite karriere që ai ka, të isha më shumë mbështetje. Por, nga java në javë kam dëgjuar të hidhen fjalë dhe të gjykohet Arditi. S’kam kujt ti them askujt se kush jam, pasi kemi një juri që vlerëson dhe vendos. Unë jam ndalur gjithmonë në kërcimet e tua, ndërsa ti te karriera ime. Kështu që bravo të qoftë ty dhe jo mua.

Salsano: S’ka lidhje kjo. Unë ty të njoha kur hyre ne Big Brother, s’ka gjë të keqe këtu. Është mungesa ime e informacionit.

Arditi: Të gjithë nuk më njohin, ashtu siç nuk më kanë qejf.

Salsano: Me atë që ke thënë që ky nuk bën asgjë, veç merr pikë’. Kjo është ofendim për mua, pasi kam kaq kohë që jam duke bërë dy programe. Së dyti dhe Lorin që lodhet këtu.

Arditi: Nuk ka lidhje Lori.

Salsano: Ti kur thua që nuk bën asgjë. Ule poshtë punën time, Lorit dhe punën e jurisë.

Arditi: Çfarë flas për spektaklin, mbetet këtu në spektakël. Unë kam shumë respekt për ty.

Slasano: Bëj gjë unë në Dancing apo jo?

Arditi: Pyetja ka qenë e saktë, un u shpreha që Salsano merr më shumë pikë këtu.

Salsano: Jo, ti the që ‘Salsano nuk bën asgjë’.

Arditi: Për aq kohë sa ti komentuan mua dhe partneren time prej javësh, tani që të përmenda unë, sillesh kështu.

Lori: Të thuash që ‘Salsano nuk ka bërë asgjë prej 8 javësh’, nuk është e vërtetë.

Arditi: Unë di të kërkoj dhe ndjese, në rast se është ofenduar. Unë i kërkoj ndjesë. Por, unë kam parë video që Salsano thotë që Ardit bën vetëm koreografi të thjeshta dhe nuk bën ndonjë kërcim në vals. Pse shqetësohesh kur unë të gjykoj, pasi ti më ke gjykuar për 3 javë rresht.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dancing With The Stars | Albania (@dwts.albania)