BREAKING NEWS

Erë zgjedhjesh të parakohshme, Edi Rama zbret në terren pas vizitës së Blinken, më 16 mars krijohet ekipi ri që do të drejtojë fushatën elektorale

Erë zgjedhjesh të parakohshme, Edi Rama zbret në terren pas
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Shkëlzen Berisha i përfshirë në koncesionin e homodializës, ja kush është krahu i djathtë i Ilir Metës që është shpallur ‘non-grata’ dhe si deputetët e PL janë kapur ‘mat’ duke transportuar para të pista nga Tirana në Angli...

Idajet Beqiri: Shkëlzen Berisha i përfshirë në koncesionin e
x
BREAKING NEWS

Celulari i Kryemadhit i sekuestruar në banesën e nënës së saj prej dy muajsh po zbërthehet nga “SPAK”, futen në “lojë” metodat e FBI, ja provat e pakundërshtueshme që “gozhdojnë” deputeten e PL, Ilir Metën e Petrit Vasilin, detajet nga kontratat dhe ra...

Celulari i Kryemadhit i sekuestruar në banesën e nënës
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta dorëzon Monika Kryemadhin në duart e SPAK dhe sulmon prokurorët specialë, ish-presidenti nuk pranon abuzimet për lobing dhe ja fut bashkëshortes

Ilir Meta dorëzon Monika Kryemadhin në duart e SPAK dhe sulmon
x
BREAKING NEWS

Brukseli i mbyll dyert Shqipërisë për në BE dhe ngre alarmin, ja si korrupsioni po gërryen besimin e publikut tek institucionet, shpopullon vendin e po dëmton bizneset e ndershme, kërkohen arrestime “VIP”

Brukseli i mbyll dyert Shqipërisë për në BE dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Londra fundos Sali Berishën, ambasadori britanik në Tiranë Alastair King Smith paralajmëron se nuk ka bashkëpunim me “non-gratën” dhe u bën thirrje politikanëve që të punojnë për qytetarët, ja mesazhi për grupin e Bardhit dhe pse Parlamenti duhet t’i r...

Londra fundos Sali Berishën, ambasadori britanik në Tiranë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x

Gossip

Sarah Berisha shtatzënë? Reagon për herë të parë ish-banorja e BBV (Foto)

Sarah Berisha shtatzënë? Reagon për herë të parë

I gjeni dot se cilat janë pyetjet që e shoqërojnë në çdo moment Sarah Berishën që nga dalja e saj nga shtëpia më e madhe në Shqipëri, “Big Brother VIP”?

“Kur do martohesh me DJ PM? Ku do jetoni në Tiranë apo Prishtinë?”, e së fundmi është shtuar edhe “a je shtatzënë?”.

Edhe pse blogerja e njohur ka sqaruar ndjekësit e saj se nuk është në pritje të ëmbël, ata vijojnë dhe e pyesin në çdo moment, nëpër komente apo edhe në “ask” që ajo realizon.

Ditën e sotme, Sarah ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim virtual me fansat e saj në “Instagram”. E sigurisht që në mesin e pyetjeve të shumta dhe të ndryshme, nuk ka munguar as ajo:
“A je shtatzënë?”.

Sarah Berisha shtatzënë? Reagon për herë të parë

E Sarah për të disatën herë ka vendosur që t’i përgjigjet kësaj pyetje që duket se nuk ka shpëtim prej saj.

“Që kur kam dalë nga bigu 2 jam shtatzënë muaj për muaj”, u përgjigj blogerja e njohur.

Ndërkohë kujtojmë se Sarah dhe PM u njohën brenda shtëpisë së BB VIP 1. Ata janë mjaft të rezervuar për publikun sa i përket lidhjes së tyre dhe postojnë rrallë foto me njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Nga ana tjetër, Berisha herë pas here shkon në Prishtinë, aty ku jeton PM.