BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Strategji, frikë apo diçka tjetër? Tashmë "i fiksuar" keq, përse Luizi po e përmend Butrintin çdo ditë

Strategji, frikë apo diçka tjetër? Tashmë "i

Luizi është “fiksuar” aq shumë me ish të dashurin e Kiarës, Butrint Imerin, sa po e përmend tashmë çdo ditë.

Me t’u zgjuar nga gjumi, teksa po pinte kafen e mëngjesit me Bjordin, Luizi vendosi ta përmendë sërish Butrintin, të cilin tha se nuk e njeh. Luizi shprehu sërish “frikë” për hyrjen e Butrintit në “Big Brother Vip”, ndërsa shprehu “Mos vjen ish i dashuri i Kiarës, një që e ka pasur publike. E kam dëgjuar si emër, por nuk e njoh. Nëse vjen ai unë jam shumë keq, ma beso. Vështirë se mund t’ja dal”.

Kjo gjë u kundërshtua nga Bjordi, i cili tha se reagimi i Luizit në një situatë të tillë, “do t’i ngrinte shumë pikë.”

Por pse po e përmend Luizi kaq shumë Butrintin në “BBV?”

Më shumë se frikë, ndjekësit mendojnë se Luizi mund të ketë një strategji në mendjen e tij, ndaj kërkon hyrjen e Butrintit.

Të tjerë shkruajnë seksionin e komenteve se Luizit “i kanë mbaruar lojtarët dhe nuk ka me kë të luajë.”  Komentues të ndryshëm mendojnë gjithashtu se ai dëshiron të shikojë reagimin e Kiarës ose “e ka kuptuar se ajo e ka mendjen jashtë.” Ndërkohë fansat e Luizit, sigurojnë se “nuk ka asgjë për t’u “frikësuar.”