BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

“Të zhvesh në të gjitha drejtimet”, këngëtarja shqiptare në 'BBV3'? Ja si qëndron e vërteta

“Të zhvesh në të gjitha drejtimet”,

Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella, ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Më lër të flas”. Gjatë bisedës me vëllezërit Veshaj, ajo zbuloi se nuk e ndjek në rrjetin social “Instagram”, Donaldin.

Kur ky i fundit e pyeti se cila ishte arsyeja, Samanta u shpreh se ishte fans i Ilir Shaqirit në “Big Brother VIP 1”.

Donaldi u shpreh se nuk e dinte këtë dhe duke qeshur shtoi “unë të jap dhe like rrezik”. Pastaj u shpreh se do t’ia heqë edhe ai ‘follow’ sapo ajo të futet në Big.

Këtu ndërhyn Romeo, i cili e pyet këngëtaren nëse do të hynte në “Big Brother VIP”?

“Të zhvesh në të gjitha drejtimet”,

Karavella u përgjigj se në një moment mund t’a konsideronte, por tani ka shumë gjëra të bukura që po punon.

“Ndoshta në të ardhme, pse jo? Është një reality show që të zhvesh në të gjitha drejtimet. Mund ta konsideroj një ditë, por për momentin nuk e ndiej sepse kam shumë gjëra të bukura që po punoj dhe nuk mendoj se është momenti i duhur. Prandaj po them nuk po e mbyll këtu, mund t’a konsideroj një ditë.

Është padiskutim një nga reality show-t më të ndjekur, me vëmendjen më të madhe. Rrimë bëjmë këngë ne”, u përgjigj këngëtarja e njohur.