BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Gossip

Udhëtimi i ëmbël! Në qytetin e dashurisë me partneren? Kush "ia ka vjedhur" zemrën moderatorit Drini Zeqos

Udhëtimi i ëmbël! Në qytetin e dashurisë me partneren?

Drini Zeqo e ka mbajtur jetën e tij private larg vëmendjes së mediave. Gazetari ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për ndryshimet në jetën e tij profesionale.

Ndërkohë Drini ka treguar në Instagram se së fundmi është shkëputur për një udhëtim, por duket se ky udhëtim qenka Romantik.

Udhëtimi i ëmbël! Në qytetin e dashurisë me partneren?

Drini ka udhëtuar drejt qytetit të dashurisë ku ka ndarë edhe një video ku vajza që e shoqëron e ushqen me një ëmbëlsirë.

Zeqo ka vendosur të mos tregojë identitetin e vajzës e cila duket qartë që është më shumë se një mike.

Udhëtimi i ëmbël! Në qytetin e dashurisë me partneren?