BREAKING NEWS

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Artan Diti që drejtoi operacionin nxjerr për herë të parë detajet “bombastike”, nga politikani që doli kundër, sekuestrimi i 71 ton kanabis sativa, te reagimi i Ramës, ...

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i
x
BREAKING NEWS

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive të fshehura të Ilir Metës, nga ditëlindja 500 mijë euro në Lalëz, 51 asetet që ka në Londër, 289 mijë euro operacione, mbi 100 mijë euro shpenzim vetëm për njërin fëmijë, deri te vrasjet ku është implikua...

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive
x
BREAKING NEWS

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në Shqipëri, DASH listë me “non-grata”, a do sanksionohen oligarkët që financojnë Sali Berishën si rasti i Dodik në Bosnje?

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në
x
BREAKING NEWS

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku, në skenë del dhe kompania e oligarkut rus Oleg Deripaska, KLSH liston shkeljet e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku,
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para prokurorëve specialë për njohjen me Mërtirin dhe Zoton, tentativat e partneres së ish-zv/kryeministrit për të zhdukur dokumentin e rëndësishëm dhe shitjet fiktive të kryera me qellim ...

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para
x
BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të Kuvendit, përjashtimin e deputetëve që ushtrojnë dhunë nga 30 ditë e zbret në 10, ja ndëshkimi i ashpër që do të jepet për ligjvënësit që përdorin tymuese gjatë seancës plenare...

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të
x
BREAKING NEWS

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë kokën” Sali Berishës, ja kush do i japë goditjen finale pas 23 qershorit, zbardhen prapaskenat e fundit nga SHQUP

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë
x
BREAKING NEWS

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali Berishën i bazuar në fakte dhe jo fjalë, u hetua dhe dokumentua çdo provë kundër kreut të PD që nga viti 1996, avokat nga Londra zbulohen detaje nga dosja e britanikëve

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali
x

Gossip

Video/ Çfarë po ndodh mes dyshes? E ftuar në ditëlindjen e Meritonit, Vesa nuk i lëshon dorën Romeos edhe në prani të Heidit

Video/ Çfarë po ndodh mes dyshes? E ftuar në ditëlindjen e

Ditëlindja e Meriton Mjekiqit rifuti edhe një herë në shtëpinë e Big Brother VIP gjithë banorët e eleminuar. Surprizë e mrekullueshme për konkurrentin e këtij formati televiziv, por vëmendjen më të madhe e ka marrë Romeo Veshaj me Vesa Smolicën. Kjo e fundit është eleminuar prej kohësh nga Big Brother, ndërsa Romeo është në lojë si finalist.

Në rrjetet sociale janë bërë virale disa video, ku Vesa qëndron shumë pranë tij, i cili është në një romancë me Heidin. Disa momente pikante që nuk i kanë shpëtuar syrit të fansave. Fillimisht Vesa e kap Romeon nga dora duke mos e lënë të largohet. Gjatë gjithë festës i qëndron pranë. Madje edhe në foton me Heidin, ajo ndërhyn duke dalë në fotografi me çiftin.

Prekjet e bukuroshes ndaj Romeos po komentohen shumë në rrjet. Megjhithatë deri më tani nuk mund të flitet më shumë se kaq, duke qenë se aktori është i izoluar deri në finalen e nesërme brenda katër mureve. Po siç thonë, “Ku ka zë, s’është pa gjë”...