BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Lifestyle

Aludohet se është ndarë nga Fedez, Chiara Ferragni thyen heshtjen dhe zbulon si qëndron e vërteta

Aludohet se është ndarë nga Fedez, Chiara Ferragni thyen heshtjen

Chiara Ferragni ka dhënë intervistën e saj të parë televizive pas aludimeve të ndarjes nga Fedez. Influecerja italiane u shfaq në emisionin ‘Che tempo che fa’ dhe ndonëse nuk ka konfirmuar se është divorcuar me reperin e njohur, ajo ka folur për një krizë të madhe në martesën e tyre.

 “Mendohet se pas çdo lëvizjeje timen qëndron një ekip ekspertësh dhe se unë jam gjeneralë. Por kjo është reale dhe jo një strategji. Momenti i ndarjes mes meje dhe Federikos është real. Njerëzit gjithmonë mendojnë se unë po ndjek një strategji, por nuk është kështu, për fat të keq, nuk është një strategji. Do të doja të ishte”.

Më pas ai shtoi: “Po flasim, jemi dy të rritur që e duam njëri-tjetrin, nuk është se po mbyllim ura, është kohë krize. Kemi pasur kriza në të kaluarën, por kjo është më e keqja”.

Ndërsa për publicitetin që ka jeta e saj për shkak të rrjeteve sociale, ajo ka komentuar: “ E di që kur kërkon privatësi është e vështirë ta kesh. Kam thënë shumë, por jo gjithçka. Sigurisht që ju hiqni dorë nga një pjesë e jetës private në favor të tregimit, por është një pjesë e vogël e jetës sime. Megjithatë, dua të them se ajo që tregoj, kam qenë gjithmonë autentike. Dhe Federico ishte disi i tillë, ai donte të tregonte historinë e tij në internet, kështu që kur u takuam ishte një shpërthim. Dhe kur u bëmë çift, vazhduam të tregonim historitë tona, duke sakrifikuar një pjesë të jetës sonë private”.