BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në Tiranë, i pranishëm edhe kancelari gjerman, ja kush do ta shoqërojë

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e Sokol Halilit pak momente pas aktit të tmerrshëm (FOTO)

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e
x

Lifestyle

'Ditë e rëndësishme...', mësoni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

'Ditë e rëndësishme...', mësoni se

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe prishni marrëdhëniet me njerëz jo bashkëpunues!

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Mëngjesi është interesant për dashurinë, por kini kujdes nga tensionet pasdite. Në punë, një lajm i mirë po vjen, ndaj mos u dorëzoni.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Hëna është në anën tuaj, ndaj pasditja premton gjëra të mira në dashuri dhe ditët më pas janë të favorshme. Në punë, përpiquni të ecni përpara dhe të thoni atë që mendoni. Propozimet tuaja do të jenë fituese!

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri, mëngjesi do të jetë paksa i turbullt, por gjithçka do të zgjidhet pasdite. Në punë, përpiquni të jeni të zënë dhe po ashtu, të zgjidhni një problem personal!

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Jeni të motivuar dhe entuziastë, por pasdite në dashuri do të ketë probleme. Në punë, diçka po lëviz. Mos e humb durimin!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Hëna është në anën tuaj në dashuri, ndaj lëreni veten të shkoni tek emocionet e mira. Në punë, dëshironi të përfundoni një projekt deri në fund të vitit do ia dilni!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Dita në dashuri nuk fillon në mënyrën më të mirë, por më pas do të përmirësohet. Në punë Jupiteri është kundër, ndaj përpiquni të qëndroni të qetë. Kujdes sferën ekonomike!

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Në dashuri nëse duhet të përballeni me disa probleme përpiquni ta bëni këtë diskutim në mëngjes. Në punë, në sferën ekonomike, ka disa dyshime dhe dilema!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Ditë e rëndësishme në frontin sentimental, takimet janë të preferuara. Dhe do të jenë të rëndësishme! Në punë, situata duket premtuese nëse keni dëshirë të filloni nga e para!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri ka disa dyshime dhe paqartësi, ndaj përpiquni të qëndroni të qetë. Në punë, kini kujdes nga zgjedhjet e rrezikshme duhet të mendoheni mirë!

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri, nëse po jetoni dy histori, duhet të merrni një vendim, kuptoni se në cilën anë të qëndroni. Në punë, mos u rrezikoni – duhet të ruani qetësinë!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Në dashuri duhet të jeni në gjendje të kapërceni disa vështirësi dhe disa pengesa. Në punë, me pak më shumë qetësi dhe kujdes, do të arrini të kapërceni të gjitha problemet!