BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro në prona, në skemë janë futur dhe familjarët, ja si tentuan të shpëtojnë disa pasuri, Agjencia e Inteligjencës Financiare nxjerr detajet e forta

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja dy njerëzit që po përdor ish-kryeministri për të mbyllur pazaret e tij të pista, si po hidhen miliona euro në prapaskenë

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur që do të arrestohet nga SPAK, lidhjet e tij me personazhet e botës së krimit që u fundosën nga Prokuroria e Posaçme dhe detajet si ka pastruar pasuri marramendëse

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur
x

Lifestyle

Kanë shpirtin e një engjëlli, shenjat e Horoskopit që janë gjithmonë të gatshme për të ndihmuar

Kanë shpirtin e një engjëlli, shenjat e Horoskopit që

Nëse ju vetë nuk keni lindur në një nga këto shenja, përpiquni të keni të paktën një prej tyre rreth jush. Njihuni me tre shenja që janë kaq të sjellshme, të buta dhe empatike, sa që konsiderohen se kanë shpirtin e një engjëlli!

Virgjëresha

Nëse partneri juaj ka lindur në shenjën e Virgjëreshës, ju jeni një person me fat. Këta janë njerëz me shumë simpati dhe dashamirësi për të tjerët, gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar dhe mbështetur në momente të vështira. Ata vështirë se durojnë gënjeshtra dhe nuk gënjejnë kurrë vetë.

Virgjëreshat janë njerëz me shpirtrat më të prekshëm. Ata nuk janë hakmarrës, por nuk do t’ju besojnë më kurrë nëse i zhgënjeni një herë ose nuk u jepni dorën kur janë në telashe. Ata janë shumë besnikë, pavarësisht se çfarë ndodh.

Ujori

Njerëzit e lindur nën këtë shenjë janë të njohur për altruizmin e tyre. Gjëja e fundit që kanë do t’ia japin atij që ka më shumë nevojë, por të njëjtën gjë do ta presin kur të kenë nevojë për diçka. Ata janë shumë të sjellshëm, por presin të njëjtën gjë në këmbim.

Është e vështirë të gjesh një partner më të mirë se Ujori. Çdo gjë që ju i jepni bukur, do t’jua kthejnë shumëfish dhe akoma më bukur.

Gaforrja

Ai është gjithmonë i gatshëm të ndihmojë të tjerët, pa përjashtim, ndonjëherë duke sakrifikuar mirëqenien e tij. Për Gaforren nuk ka rëndësi se kë ka ndihmuar, për të është e rëndësishme që e ka bërë me zemër dhe me qëllime të mira.

Gaforret nuk janë agresivë dhe i rezistojnë me durim sulmeve të njerëzve të tjerë. Ndjenjat e zemërimit dhe zilisë janë krejtësisht të huaja për ta. Për hir të njerëzve të tyre të dashur, ata janë të gatshëm të bëjnë gjithçka, madje edhe t’i mohojnë vetes gjithçka për të kënaqur një tjetër.

Nëse keni lindur në një nga këto tre shenja, urime keni shpirtin e një engjëlli. Nëse nuk e keni, përpiquni të keni të paktën një nga këto shenja të zodiakut pranë!