BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Lifestyle

Këto janë 4 shenjat më dominuese të horoskopit

Këto janë 4 shenjat më dominuese të horoskopit

Kur bëhet fjalë për astrologjinë, ka 4 shenja të horoskopit që po dominojnë dhe kanë cilësi të qenësishme drejtuese në çdo marrëdhënie.

Dashi

Duke qenë të parët në listën e shenjave të horoskopit, të lindurit e shenjës së Dashit kanë tendencë t’i bëjnë gjërat sipas mënyrës së tyre. Ata nuk janë personat që fshihen në sfond dhe mund të shihen gjithmonë duke menaxhuar skenën vetëm.

Luani

Luanët janë dominues, këmbëngulës dhe të guximshëm. Ata kurrë nuk i shmangen dhënies së urdhrave njerëzve dhe kurrë nuk do të përshtaten për t’iu përshtatur nevojave të të tjerëve. Ata janë të bekuar me aftësi udhëheqëse dhe dinë t’i përdorin mirë këto.

Virgjëresha

Virgjëreshat janë persona të fiksuar pas kontrollit. Ata duan të mikromenaxhojnë çdo gjë të vogël dhe duan që gjithçka të jetë pikërisht ashtu siç duan ata. Me pak fjalë janë njerëz mjaft perfeksionistë. Njerëzit që i përkasin kësaj shenje të horoskopit janë komandues dhe duan të dominojnë në çdo marrëdhënie.

Bricjapi

Bricjapët njihen si një nga shenjat më të ngurta të zodiakut. Kështu, për të kryer punën e tyre në kohë, ata dominojnë njerëzit. Ata janë gjithashtu pak të përqendruar te vetja dhe për këtë arsye, nuk kanë parasysh orarin e njerëzve të tjerë.